Bezpečnostní vložky EVVA

Bezpečnostní vložka EVVA MCS

Bezpečnostní vložka EVVA MCS

Bezpečnostní vložka EVVA MCS

Mechanický uzamykací systém EVVA MCS-Technologie představuje systém s magnetickým kódováním. Tento systém od značky EVVA pracuje na jednom magnetickém a na dvou mechanických kódováních, jejichž prostřednictvím zvyšuje bezpečnost nemovitostí, ať už bytu, domu nebo firmy. Výhodou MCS-Technologie EVVA je jednak trojnásobné zabezpečení, současně také vysoká bezpečnost při dalším objednání klíčů navíc. Mechanický uzamykací systém MCS-Technologie tak skvěle zajišťuje technologickou ochranu před kopiemi. Při otočení klíče o 360°se nezávisle na sobě hned dvakrát prověřuje kódování. MCS-Technologie značky EVVA je zároveň odolná proti opotřebení, a to s ohledem na chráněné blokovací prvky. Tento uzamykací systém doporučuje zámečnictví Praha 9 pro různé typy objektů.

 

Bezpečnostní vložka EVVA 3KS

Bezpečnostní vložka EVVA 3KS

Bezpečnostní vložka EVVA 3KS

Značka EVVA uvedla na trh také mechanický uzamykací systém 3KS a 3KSplus,který pracuje na systému tří drážek a je založený na patentovaném principu bez použití pružin. Proto přináší vaší nemovitosti velkou míru zabezpečení.  Uzamykací technologie 3KS a 3KSplus pracuje tak, že se stavítka v cylindru pohybují po křivkách vyfrézovaných do klíče, takže nejsou tlačeny proti pružině. Každý uzamykací systém je originál, takže je zajištěna vysoká ochrana při objednání dalšího klíče. Systém 3KS a 3KSplus má výborné bezpečnostní vlastnosti, ochraňuje nemovitost před vyhmátnutím nebo vyplanžetováním zámku. Současně je odolný vůči opotřebení a má dlouhou životnost. Tuto technologii od renomované značky EVVA lze použít pro realizaci různých variací pro uzamykací systémy. Zámečnictví Praha 9 vám pomůže nejen s výběrem vhodné uzamykací technologie, ale také provede její profesionální montáž!

 

Bezpečnostní vložka EVVA ICS

Bezpečnostní vložka EVVA ICS

Bezpečnostní vložka EVVA ICS

ICS-technologie je založena na systému unikátního oboustranného klíče, který obsahuje systém s kódem uvnitř profilu. Autorem technologie ICS je značka EVVA, která je zárukou vysoké kvality. S ohledem na speciálně tvarovaný a odolný podélný profil přináší do nemovitosti maximální bezpečnost. Hlavní předností tohoto systému je zejména prověřený systém křivek, který ověřuje oprávnění k uzamykání. Současně je ICS-technologie od EVVA vybavena důmyslným systémem stavítek, což zabraňuje možnosti nechat si zhotovit neoprávněnou kopii klíče. Maximální bezpečnost zajišťuje uzamykací systém ICS prostřednictvím propracované detekce správného klíče, která je prováděna ve třech řadách přes třináct blokovacích stavítek. ICS-technologie je vhodná především pro zabezpečení firem, které pro vás naše zámečnictví Praha 9 profesionálně realizuje.

 

 

 

Bezpečnostní vložka EVVA EPS

Bezpečnostní vložka EVVA EPS

Bezpečnostní vložka EVVA EPS

EPS-technologie je založena na jedinečném systému stavítkových systémů EVVA, jež se vyznačují vysokou úrovní zabezpečení. Tento systém je vhodný pro ochranu všech typů objektů, ať už je to byt, dům, kancelář nebo firma. EPS-technologie se vyznačuje tzv. překrývajícím se profilem klíče. To znamená, že při odemykání jsou přístupová práva ověřena hned v několika rovinách zabezpečení. EPS technologie obsahuje šest aktivních prvků detekce a dalších dvacet pozic detekce, které ověřují oprávnění odemykat a zamykat. Součástí tohoto systému EVVA je rovněž patentovaný podélný profil, který ještě více zvyšuje bezpečnost. Důležitou vlastností systému EPS je i vysoká odolnost vůči opotřebení. Také tento systém od EVVA zámečnictví Praha 9 doporučuje a s radostí a řemeslným umem provede jeho montáž.

 

 

Bezpečnostní vložka EVVA FPS

Bezpečnostní vložka EVVA FPS

Bezpečnostní vložka EVVA FPS

Systém FPS uzavírá rodinu mechanických bezpečnostních systémů a je vyladěný doslova k dokonalosti. Tento systém od značky EVVA nabízí jedinečné vlastnosti a přitom zůstává v jednoduchém a uživatelsky příznivém provedení. Technologie FPS může naše zámečnictví Praha 9 doporučit především pro malá uzamykací zařízení. Jeho výhodou je vysoká odolnost a nízká míra opotřebení při běžném provozu. Současně přináší vysokou míru zabezpečení. Uzamykací systém FPS je vybaven speciálními klíči z alpaky, které jsou odolné. Součástí je pět nebo šest aktivních pružinových detekčních prvků a detekce při odemykání probíhá hned přes dvě bezpečnostní úrovně.

 

 

 

 

Elektronický bezpečnostní systém AirKey

Elektronický bezpečnostní systém AirKey

Elektronický bezpečnostní systém AirKey

Tento propracovaný uzamykací systém od značky EVVA je vyvinutý na míru pro podniky s odlehlými pracovišti. AirKey znamená vlastně vzdušný klíč – jedná se o elektronický uzamykací systém, který byl vyrobený v Rakousku. Když chcete prostřednictvím systému AirKey odemknout, klíč je vám poslán prostřednictvím internetu. Klíčem se proto stává mobilní telefon, na nějž jsou zasílána příslušná přístupová oprávnění. S ohledem na tento systém je ve firemním objektu zajištěna maximální bezpečnost. Jedná se o moderní, ucelené a důmyslné řešení. Bezplatný software je součástí a je poskytován ve formě webové služby. Zámečnictví Praha 9 vám doporučí vhodné řešení a provede odbornou montáž nejen systému AirKey.

 

Elektronický bezpečnostní systém Xesar

Elektronický bezpečnostní systém Xesar

Elektronický bezpečnostní systém Xesar

Společnost EVVA představila další elektronický systém Xesar – inovativní zámečnické řešení, které bylo vyvinuto v Rakousku, kde se také vyrábí. Předností elektronického systému Xesar je vysoká kvalita i vysoká míra zabezpečení. Výhodou je i snadná montáž, kterou pro vás rádi provedou zámečníci z Prahy 9. Uživatelé oceňují snadné ovládání a výbornou funkčnost tohoto elektronického uzamykacího systému. Protože systém Xesar nabízí rozmanitý sortiment produktů, zámečnictví Praha 9 vám pomůže s výběrem vhodného řešení. Jako zákazník rozhodně oceníte snadné ovládání systému i povedený design.

 

 

Elektromechanický bezpečnostní systém e-Primo

Elektromechanický bezpečnostní systém e-Primo

Elektromechanický bezpečnostní systém e-Primo

Tento moderní elektronický uzamykací systém přináší vysokou úroveň zabezpečení pro kanceláře i domácnosti. Odlišuje se od běžného zámku, protože místo klíční dírky je použita pouze hlavice, ke které se přikládá médium fungující jako klíč (odemykání a zamykání). K montáži systému e-Primo nicméně není zapotřebí žádná kabeláž ani náročná instalace a pochopitelně naše zámečnictví Praha 9 pro vás instalaci profesionálně odvede. Výhodou je, že tento elektronický zámek přesně lícuje s otvorem pro běžný zámek. Proto můžete ihned a snadno využít výhody elektronického přístupu do bytu, firmy nebo komerčních objektů.

 

 

Přídavné bezpečnostní zámky K900, K950, K9000

Přemýšlíte o zvýšení bezpečnosti vašeho domova, kanceláře nebo firmy? Vhodným řešením, které zámečnictví Praha 9 doporučuje, jsou bezpečnostní přídavné zámky EVVA s integrovanou dveřní záchytkou. Bezpečnostní přídavné zámky řady K900, K950 a K9000 se vyznačují vysokou kvalitou a odolností. Fungují tak, že dveře nelze otevřít zvenčí násilím. Bezpečnostní zámky od EVVA se vyznačují masivním uzamčením a třídou odolnosti proti násilnému překonání ZS3. Bezpečnostní přídavné zámky K900, K950 a K9000 se jednoduše a pohodlně ovládají jedním knoflíkem, přičemž červená a zelená kontrolka signalizují polohu dveřní záchytky (závory). Přídavné bezpečnostní zámky lze použít v různých typech nemovitostí a zámečnictví Praha 9 je tady pro to, aby vám provedlo jejich odbornou montáž.

Rourový trezor a klíčový trezor PZV-178 a PZV-179

Ukrýváte zatím svoje cennosti, kde to jde? Zvažujete pořízení trezoru, který by ochránil vaše šperky, peníze nebo doklady? Vhodným řešením, které zámečnictví Praha 9 může doporučit, jsou rourové nebo klíčové trezory, jež jsou jako stvořené k zabezpečení různých cenností. Rourové neboli klíčové trezory PZV-178 a PZV-179 lze snadno zabudovat do stěn nebo podlah, kde jsou velmi dobře schované. Tento typ trezoru se vyznačuje vysokou mírou ochrany, kvalitním provedením, dlouhou životností a vysokou odolností. Odbornou montáž rourových, resp. klíčových trezorů provádí zámečnictví Praha 9, které se věnuje rovněž jejich servisu, údržbě nebo opravám.

Bezpečnostní kování SB72/88/92

Bezpečnostní kování SB72/88/92 je dalším bezpečnostním prvkem značky EVVA, který poskytuje spolehlivou a účinnou ochranu pro vstupní dveře a zvyšují tak bezpečnost každého objektu. Bezpečnostní kování od renomované značky EVVA poskytuje ochranu například proti rozlomení cylindru i proti jeho odvrtání a dveře chrání také proti vytažení jádra. Montáže bezpečnostní kování EVVA pro vás profesionálně realizuje zámečnictví Praha 9 – odborně, spolehlivě a za skvělou cenu.