Zámečnická pohotovost Praha 9

Součástí zámečnictví Praha 9 je zámečnická pohotovost, která je k dispozici na non-stop telefonní lince 604 107 107. Ze zkušeností víme, že potíže se zámkem nebo dveřmi mohou přijít v nejméně vhodný okamžik. Proto jsme k dispozici 24 hodin denně, vždy připraveni sednout do auta a přijet za vámi kamkoli po celé Praze 9.  Dojezd našich zkušených zámečníků se od nahlášení problémů se zámkem nebo dveřmi až na místo určení pohybuje od 30 do 60 minut, a to s ohledem na aktuální dopravní situaci.

Kde působí zámečnická pohotovost Praha 9

Zámečnickou pohotovost můžete objednávat 24 hodin denně po celém městském obvodu Praha 9, který zahrnuje také tyto čtvrti: Vysočany, Libeň, Prosek, Střížkov, Hrdlořezy, část Hloubětína a kousek Malešic.

Služby zámečnické pohotovosti Praha 9

Zámečnické služby v rámci zámečnické pohotovosti Praha 9 zahrnují vše, co nemůže počkat do druhého dnes. Typicky se jedná o otevírání zabouchnutých dveří u bytu nebo domu, otevírá automobilů všech značek (zabouchnuté klíčky ve voze), opravy a otevření zaseknutého zámku nebo vyjmutí zalomeného klíče.

Víme, že podobné situace jsou vždy nepříjemné a vyžadují okamžitý zásah zkušeného zámečníka. Proto ihned po zavolání na naši zámečnickou pohotovost Praha 9 vyjíždíme za vámi, abychom vám co nejdříve pomohli.

Zámečnickou pohotovost Praha 9 poskytují pouze vyučení zámečníci, kteří mají zkušenosti a pracují se špičkovými komponenty a moderními technologiemi. Tak je zaručena spokojenost zákazníků, kteří se na nás s důvěrou znovu a znovu obracejí.

Jaké konkrétní služby zámečnická pohotovost Praha 9 poskytuje?

  • Otevírání zamčených nebo zabouchnutých dveří
  • Otevírání všech druhů zámků a dveří – u automobilů i objektů
  • Otevírání automobilů všech značek
  • Otevírání a servis trezorů
  • Okamžité a neodkladné opravy zámků a vložek
  • Opravy dveří, zárubní a zámků po vloupání
  • Vyjmutí zalomených klíčů
  • Výměny a montáž bezpečnostních zámků a vložek

Mimo zámečnickou pohotovost se věnujeme také montáži bezpečnostních prvků a zabezpečení nemovitostí.

Jak funguje zámečnická pohotovost Praha 9?

Jakmile vytočíte non-stop telefonní linku zámečnické pohotovosti Praha 9, která je dostupná na čísle 604 107 107, zeptáme se vás nejprve na problém, který se zámkem nebo dveřmi řešíte. Ihned poté za vámi vyjíždí zkušený zámečník, který dojede na udanou adresu v obvodu Praha 9. Zakládáme si vždy na tom, aby naše zámečnická pomoc byla rychlá (dojezd do 30 až 60 minut), efektivní a ve výborném poměru cena:kvalita.

Jsme zámečníci-profesionálové a dbáme na zásady zámečnického řemesla, proto svoji práci odvádíme vždy svědomitě. To se týká zámečnické pohotovosti i jiných zámečnických služeb. V rámci zámečnické pohotovosti Praha 9 vždy přistupujeme k vašemu majetku ohleduplně, a proto zajišťujeme skvělý servis i okamžitou pomoc.

Protože víme, že zámek se může zaseknout kdykoli a že zabouchnutí klíčků v autě může být velmi nevhodně načasované, rozhodli jsme se zámečnickou pohotovost poskytovat 24 hodin denně – obrátit se na nás proto můžete ve dne v noci. Držíme zámečnickou pohotovost, abyste vy mohli klidně spát.

Proč zavolat zámečnickou pohotovost Praha 9?

Zámečnická pohotovost Praha 9 je tady pro vás – kdykoli potřebujete zručného zámečníka, zavolejte nás na non-stop lince 604 107 107. Práci odvádíme rychle, efektivně a za rozumnou cenu. I proto jsme získali důvěru klientů, kteří se na nás znovu a znovu obracejí, pokud se naskytnou potíže se zámkem nebo dveřmi.

Ať už na Praze 9 poskytujeme zámečnickou pohotovost nebo jiné zámečnické služby, pracujeme pouze s moderními nástroji a s ohledem na váš majetek (např. automobily otevíráme bez poškození vozu). Využíváme pouze špičkové zámečnické komponenty (např. značky EVVA nebo GUARD), které jsou zárukou kvality.

Kromě tradiční zámečnické pohotovosti, jako je otevření zaseknutého zámku nebo vyjmutí zalomeného klíče, se naše zámečnictví Praha 9 zaměřuje i na další služby a práce – jedná se například o zabezpečení objektů, realizace systémů jednoho generálního klíče nebo servis trezorů.